Vyberte stranu

AKÉ TYPY KURZOV POSKYTUJEME?

AKÉ TYPY KURZOV POSKYTUJEME?

ZÁKLADNÝ VÝCVIK

Každý výcvik sa skladá z troch základných fáz:

 

1.fáza:  návyková –  psík si musí zvyknúť na nové prostredie, nový režim, nového človeka (svojho dočasného psovoda – nášho inštruktora)

2.fáza:  výcviková –  naučíme psíka čo znamenajú jednotlivé povely  ako ,, sadni, ľahni, ku mne, k nohe, zostaň, fuj, nesmieš……..atd.

3.fáza:  utvrdzovacia –  pravidelným  výcvikom za pomoci  iných psov ako rušivých momentov  utvrdiť jednotlivé povely v hlave vášho psíka

 

Základné povely:

 

Sadni –  pes si musí sadnúť

Ľahni –  pes si musí ľahnúť

Zostaň –  pes musí zostať na mieste a v polohe, v ktorej ste ho ,, odložili“

Ku mne –  psa týmto povelom privolávame a musí si sadnúť rovno pred psovoda

K nohe –  pes musí prejsť poza psovoda z pravej strany a sadnúť si k ľavej nohe

–  tiež tento povel používame keď chceme aby nám pes kráčal popri ľavej nohe

Fuj! Nesmieš! –  zákazové povely, používane repliky hodinek v prípade, keď chceme aby pes ukončil nežiadúcu        činnosť

 

Rozšírený výcvik:

 

špecifické povely, prekážková dráha…

Možnosť tréningu podľa dohody a na požiadanie  majiteľa psa.

KURZ OBRANY

K spokojnému spolunažívaniu ľudí  a ich štvornohých miláčikov spolu kráčajú ruka v ruke  výchova a  výcvik. Rozhodne neuspokojí  žiadneho zodpovedného majiteľa, keď ho jeho psík na slovo poslúcha povely ako ,,ku mne, k nohe, sadni , ľahni či zostaň“ , keď dôjde domov, alebo ku niekomu na návštevu , jeho štvornohý kamarát vykoná ,,potrebu“, prípadne niečo  rozhryzie. Taktiež nikoho nepoteší  keď je pes doma úplne civilizovaný  a vonku sa správa akoby stratil sluch.

 

Práve nato je tu naša výcviková škola, ktorej inštruktori  sa vždy snažia pomôcť s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa vášho psa.

VZDELÁVANIE MLÁDEŽE A PRAKTICKÉ UKÁŽKY

Ponúkame inštruktáže, besedy,  MDD…
o všetkom čo sa týka kynológie či už civilnej ( starostlivosť o domácich miláčikov ) alebo služobnej ( nasadzovanie služobných psov do ostrých zásahov či už záchranárskych či represívnych ) spojené s praktickými  ukážkami.

 

Všetky akcie realizujú skúsení  inštruktori  s dlhoročnými skúsenosťami .

 

Ak máte záujem pripraviť vašim  deťom, študentom  alebo zamestnancom  pekný  zážitok, strávený  v spoločnosti  štvornohých služobných ,,parťákov“  kontaktujte nás

KONTAKTUJTE NÁS

K9 TRAINING CENTER

K-9 TRAINING CENTER je výcvikové centrum pre rôzne vekové kategórie psov, rasy a výcvikové zamerania. U nás máte možnosť trénovať pod vedením skúsených inštruktorov, ktorí vám ochotne poradia, prípadne sa snažia vždy nájsť riešenia na problémy s vašimi štvornohými priateľmi. Radi vám pomôžeme cvičiť , vychovávať, či udržiavať vo forme vaše psy.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Gessayova 3, 85103, Bratislava